Točíme zmrzliny těchto značek

TOJE

TOJE

Pod obchodní značkou TOJE dodává společnost Frujo a.s. špičkové produkty pro profesionální gastronomický trh a catering.

 

Firma vlastní nejmodernější výrobní technologie na výrobu convenience food v pastovité formě. Naše produktová řada zahrnuje, kromě standardních polotovarů v pastě pro gastronomii, i kompletní sortiment náplní pro cukrářský a pekařský průmysl.

 

Naše produkty mají pevnou pozici v různých potravinářských oborech. Odbornost a soustavné vzdělávání zaměstnanců společnosti jsou zárukou vysoké kvality a dalšího vývoje těchto výrobků, které jsou neustále konfrontovány s nejnovějšími světovými trendy.

BCD

BCD

Firma BCD od r. 1991 vyrábí práškové zmrzlinové směsi, směsi pro přípravu ledové tříště, nápojů a mléčných koktejlů SHAKE z tradičních surovin – sušeného kravského mléka, sušeného jogurtu, cukru a dalších přírodních technologických látek, zajišťujících finálním výrobkům dobrou šlehatelnost, stabilitu, barevnost a vůni. V našich výrobcích nepoužíváme náhražky sušeného mléka a rostlinné tuky, dnes tak často používané kvůli snížení nákladů na výrobu. Tyto náhražky však nepříjemně ovlivňují chuťové vlastnosti výsledného produktu.

Najdete nás v Černicích na návsi na rohu Veské ulice a ulice K Řečici. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Výběr z fotogalerie

vyrobilo AG25 2012

Osvěžovna u Koblížka